--- HOME ---

         2 blog o Přátelích Zde

Listopad 2009


Salt

17. listopadu 2009 v 16:31 Salt(Sůl)
Plakát:

Originální název:Salt
Žánr:Akční,Thriller
Rok výroby:2010
Země:
USA
Režie:Phillip Noyce

Motto
Kdo je Salt?

Salt je příběhem agentky CIA Evelyn Salt, která je obviněna z toho, že pracuje pro Rusko jako spící agent. A to se pochopitelně jejím nadřízeným nelíbí a i když Evelyn tvrdí, že je to celé pitomost, podobné případy CIA rozhodně neřeší nad hrnkem kávy. Špičková agentka tedy zjišťuje, že jí po krku najednou jdou všichni kolegové a pokud nechce skončit zahrabaná někde v lese, bude muset zjistit, kdo to na ní celé narafičil a proč.


Brad Pitt & Angelina Jolie: Moca Mates výstava

15. listopadu 2009 v 17:39 Paparazzi//Novinky
Brad Pitt & Angelina Jolie: Moca Mates

Angelina Jolie a Brad Pitt navštívili výstavu Moca Mates 30. výročí výstavy v Museum of Contemporary Art v sobotu (14. listopadu) v Los Angeles.

Angie, měla na sobě šaty bez ramínek, Armani Prive a doplnkem prstínek Asprey. Brad, měl oblek od Toma Forda.

Jon Voight & Angelina Jolie: usmíření!

15. listopadu 2009 v 17:31 Paparazzi//Novinky
Jon Voight & Angelina Jolie: smířit!

John voight a Angelina Jolie jsou znovu zadobře , Jon říká Us Weekly"

Jsme v kontaktu, ale ne pravidelně,".
"Máme se navzájem rádi a to je nejdůležitější."

Angelina přestala mluvit s Jonem v roce 2001 poté, co se objevil na Access Hollywood ke řekl o Angí, aby vyhledaly pomoc protože má vážné psychické problémy.

Klíčovou osobou usmířování byl Brad Pitt.

The Tourist

6. listopadu 2009 v 19:20 Paparazzi//Novinky
The Tourist - prokletý projekt? - 06.11.2009
Snad ještě nikdy jsme v novinkách na tomhle webu nepsali o filmu, který by se dočkal tolika rošád na hereckých postech a režisérské židli. The Tourist je remake francouzského špionážního thrilleru Hledejte Anthonio o americkém turistovi, kterého pro své cíle (dopadnout zločince, který je zároveň její bývalý milenec) zneužije agentka Interpolu. To už dávno víte, četli jste to tady nejméně třikrát. Projekt studia Sony/Columbia prošel několika inkarnacemi. Nejdřív měl režírovat Bharat Nalluri a v hlavních rolích chtěli hrát Tom Cruise a Charlize theron. Pak Toma nahradil Sam Worhington, roli agentky vzala Angelina Jolie a režírovat měl jako svůj hollywoodský debut Florian Henckel von Donnersmarck(Životy těch druhých). Přestože natáčení má odstartovat už v únoru 2010, náhle došlo k další výměně. Donnersmarck totiž odstoupil kvůli "tvůrčím neshodám" a s ním odešel i Worthington. Kdo se tedy stane obětí Angelininých manipulací? Vypadá to, že johnny Depp. Před květnovým startem natáčení Pirates of the Caribbean:On Stranger Tides má ještě chvilku čas, tak by to mohl zvládnout. A režie? Nabídka šla tento týden na adresu: Alfonso cuarón, Ulice málo využívaných kvalitních režisérů, Mexico City. A to zní zajímavě. Neradujte se ale předčasně, Depp i Cuarón jsou pouze ve stádiu "rokování". Ještě se všechno může změnit a sága bude pokračovat.

Zdroj:CSFD.cz


Nákupy se Shiloh

6. listopadu 2009 v 17:32 Paparazzi//Novinky
Angelina Jolie: Salt Trailer je na světě!

Angie a rozkošná dcera Shiloh strávil nějaký čas spolu nakupováním v pondělí (2. listopadu) v Santa Monice v Kalifornii

Angie a Shiloh šli do Gap obchodu a koupil si své oblíbené Junk food Loves Gap Dětské t-košile, včetně roztomilého trička Supermana.

Halloween

4. listopadu 2009 v 16:26 Paparazzi//Novinky
Angelina Jolie: Trik-nebo-Zacházení s dětmi!
Angelina Jolie nese roztomilou dceru Zaharu a zároveň slaví Halloween s dětmi v Los Angeles v noci na sobotu (31. října).
Brad Pitt byl oblečený jako DJ Lance Rock z televizního hitu dětské show Yo Gabba Gabba!Angie byla oblečená jako oživlá mrtvola ,Maddox byl mrtvý voják z armády,Zahara byla Batgirl a Shiloh byla pilot z bojové stíhačky.

Trailer k filmu Salt

4. listopadu 2009 v 16:16 Paparazzi//Novinky

Sice je ruský ale stojí to za to..už se těším až bude u nás v kinech..