--- HOME ---

         2 blog o Přátelích Zde

Srpen 2010

Angelina Jolie : New Orleans

28. srpna 2010 v 18:40 Paparazzi//Novinky
Angelina Jolie Jets Out of New Orleans

Angelina Jolie  do zadní části SUV a vedoucí na letiště,  soukromý tryskáč z New Orleans, Louisiana v pátek (27. srpna).Unforgiven: Angelina Jolie má novou roli!

28. srpna 2010 v 18:38 Paparazzi//Novinky
Unforgiven: Angelina Jolie je nového roli!


Angelina dostala nabídku hrát hlavní roli ve filmové adaptaci v roce 2009 britské minisérie Unforgiven.

Synopse: Čerstvé z vězení po odpykání 15 let pro vraždu dvou policistů, Ruth Slater (Jolie) bojuje přestavět svůj život v neznámém světě. Její štěstí s novým přítelem, Brad, je však ohrožena mstivý synové jednoho z jejích obětí. A ustaraná žena hanted tím ještě dosáhl ozvěny z událostí 15 let dříve. Ruth mohou být z vězení, ale lámání bez minulosti, není tak docela jednoduché, jak vystoupit z buňky.

Angie bude rovněž sloužit jako režisér, producent a scenárista v nadcházejícím bosenské love story . "Film se zaměřuje na srbské muže a ženy, Bosny, kteří splňují v předvečer války a vliv válka o jejich vztahu," Graham King 's produkční společností GK filmy oznámil.

Angelina Jolie Maďarsko s dvojčaty

28. srpna 2010 v 18:35 Paparazzi//Novinky
Angelina Jolie má Maďarsko dvojčata

Angelina nosí roztomilou dceru Vivienne v Maďarsku, pro nadcházející film projektu v sobotu (21. srpna).

Angie  v současné době pracuje na milostném příběhu - film bude nastaven během bosenské války 1992-1995. ""Já bych se chtěla zapojit co nejvíce místních lidí je to možné a naučit je co nejvíce to bude možné," řekla.

Angelina Jolie: V Bosně

24. srpna 2010 v 9:33 Paparazzi//Novinky
Angelina Jolie: bosenské války 'Love Story' Film V funguje!

Angelina Jolie se sešla s Naveed Hussain (UNHCR zástupce v Bosně a Hercegovině) a Haris Silajdžič (muslimský člen bosenského předsednictva tripartity) během své návštěvy v Sarajevo, Bosna, v sobotu 21. srpna.

Vysoce postavený úředník v Bosně říká UNHCRl velvyslankyně dobré vůle má zájem na podpoře vzdělávání a další projekty na pomoc mladým Bosňanů a lidí, kteří návrat do domovů odešli během války.

Angie byla také ve městě na inspekci pro umístění filmování, kde se plánuje natočit film,  během bosenské války 1992-1995.
"Film je milostným příběhem, nikoli politickým prohlášením," řekla ve svém prohlášení.
"Já bych se chtěla zapojit co nejvíc místních lidí, jak je to možné a učit se, stejně jako já."

Angelina Jolie: Salt Premiere Berlin

19. srpna 2010 v 17:24 Paparazzi//Novinky
Angelina Jolie: Berlin Premiéra 'Salt'!

Angelina Jolie hit černý koberec v BCBG ve středu (18. srpna), na německé premiéře Salt která se konala v CineStar divadla v Potsdamer Platz náměstí v Berlíně.

Angelina Jolie: Berlín'Salt' Photocall

18. srpna 2010 v 21:11 Paparazzi//Novinky
Angelina Jolie: 'Salt' Photocall v Berlíně!

Angelina Jolie vypadá ohromně v tmavě zelené vybaveny uzávěrem rukávů koktejlové šaty od Elie Saab na Photocall Salt se konala v hotelu Adlon ve středu (18. srpna) v Berlíně, Německo.

Angelina Jolie: Paříž 'Salt' Premiere!

18. srpna 2010 v 15:51
Angelina Jolie: Le Grand Rex Super Smile

Angelina Jolie se rozzářila na červeném kobereci s jejím milionovým  úsměvem na premiéře svého špionážního thrilleru, Salt, v Le Grand Rex v úterý (17. srpna) v Paříži, Francie.

Angie má spárované  lesklé Pamella Rolland šaty se saténovými boty Ferregamo.

Salt londýn

18. srpna 2010 v 15:47 Interview

Angelina Jolie: London 'Salt' Premiere!

17. srpna 2010 v 12:57 Paparazzi//Novinky
Angelina Jolie je Marilyn Monroe?
Angelina Jolie omráčila fanoušky na premiéře filmu  nově špionážním thrilleru, Salt, v Říši londýnské Leicester Square v pondělí (16. srpna).

Angie bude údajně hrát Marilyn Monroe v adaptaci románu "Život a názory MAF psa, a jeho přítel Marilyn Monroe," kronika posledních dvou let života Marilyn 'očima jejího mazlíčka MAF. Zní to zajímavě!

 fámy o Marilyn, Angie řekla na červeném koberci, "já nevím, je to fáma právě teď. Pravděpodobně  to znáte dříve, než já! "

Angelina Jolie: Rockridge s dětmi v hračkářství!

5. srpna 2010 v 17:05 Paparazzi//Novinky
Angelina Jolie: Rockridge děti hračkářství!

Angelina Jolie se třemi  dětmi - Shiloh, Pax a Zahara - Rockridge v  hračkářství v úterý odpoledne (3. srpna), v Oaklandu v Kalifornii