--- HOME ---

         2 blog o Přátelích Zde

Březen 2011

THE JEWELRY

16. března 2011 v 17:19 Paparazzi//Novinky

Historie každý náhrdelník začíná v Libérii. V části Libérie, kde jsem od mnoho tisícstřel vypálil během války. I když válka skončila v roce 2003, může strávil nábojnice ještě se nalézat, roztroušených po celé zemi v místech.

Ručně, přívěsek list je vyroben z roztavené kuličky skořápek, část, která zbude po kuličce je zapálený. korálek je skutečné dno střely shellu.

Vybral jsem si slovo "život", které mají být zapsány do listu připomněl jsem si, že novýživot může začít po strádání. Je dokonce možné, aby nový život vzniknout z něčeho takstrašného jako válka.

Muži a ženy mohou nosit jak střela a listů. Je to silný - já doufám, že připomínat každá osoba, která nosí jim, že bez ohledu na to, co oni prošli, mohou růst.

Vogue 2010

16. března 2011 v 16:49 Magazines
Angelina Jolie covers the December issue of Vogue, 2010
Angelina Jolie covers the December issue of Vogue, 2010

Vogue 2007

16. března 2011 v 16:48 Magazines

Angelina Jolie on the cover of Vogue in January, 2007
Angelina Jolie on the cover of Vogue in January, 2007

Vogue 2004

16. března 2011 v 16:46 Magazines

Angelina Jolie on the Vogue’s cover in March, 2004
Angelina Jolie on the Vogue's cover in March, 2004

Lara Croft : Tomb rider 3

14. března 2011 v 8:51 Paparazzi//Novinky
SANTA MONICA, USA - V pre-preventivní úder, GK Films na palubu získat filmová práva funkce Tomb Raider a restartuje úspěšné akční série dobrodružství-usilující o propuštění 2013 pro první film.

Produkoval Graham King a Tim Headington, bude vytvářet filmy odvážné nová dobrodružství pro mladé a dynamické Lara Croft.

GK Filmy získal filmová práva od interaktivní zábavy společnosti Square Enix sro V prosinci 2010, dceřiná společnost Square Enix, Crystal Dynamics, odhalila novou hru TOMB RAIDER umístěný kolem původ příběhu Lara Croft.

"Jsme velmi rádi, že se restartu to, co je již velmi úspěšný film série a pokračování TOMB RAIDER jev," řekl Král.

Původní hra byla vydána v roce 1996 v Londýně na video Eidos herní společnosti a stal se jedním z nejúspěšnějších videoher času. Dnes Eidos (včetně Crystal Dynamics), je součástí mezinárodní skupiny interaktivní zábavy, se Square Enix a scénu pro tuto novou kapitolu v historii TOMB RAIDER.

Pop kultura jevem, mají původní TOMB RAIDER hry prodalo přes 35million hry kusů po celém světě a Lara Croft, spolu s Mario Brothers je nejuznávanější jméno v herní historii.

Hrají Angelina Jolie, společností Paramount Pictures natočil dva filmy založené na Daredevil archeolog na sérii globálních misích v roce 2001 a 2003. Oni vydělal celkem $ 432 m ve světovém pokladny.

Senior Vice President, bude Grey Rembert dohlížet na projekt pro GK Films.

Kdo se stane novým Lara Croft v Tomb Raider 3 filmu?
17.června 2009 - Po rozhovoru s producentem Danem Lin při premiérovém USA Terminator Salvation od Warner Bros Pictures, fáma mlýn šla do plné rychlosti.

Největší otázkou je, .... Kdo se stane novým Lara Croft v Tomb Raider 3 filmu?

Kung Fu Panda 2

14. března 2011 v 8:23 Kung Fu Panda 2

Kung Fu Panda 2

Animovaný / Akční / Komedie / Rodinný
USA,2011

Dračí válečník Po společně se svými kamarády Tygřicí, Jeřábem, Kudlankou, Zmijí a Opicí ochraňují Údolí míru. Ale Poův nový úžasný život je v ohrožení. Objevil se strašlivý padouch, který chce použít tajnou nezastavitelnou zbraň, aby ovládl Čínu a zničil kung-fu. Je na Poovi a jeho pěti kamarádech, aby cestovali napříč Čínou a zvítězili nad onou hrozbou. Ale jak by Po mohl přemoci zbraň, která umí přemoci kung-fu? Po musí zabrousit do minulosti a odhalit tajemství jeho záhadných počátků, jedině poté bude schopen uvolnit sílu potřebnou k vítězství.Angelina Jolie: Podpořte Libyjské uprchlíky !

3. března 2011 v 15:40 UNHCR-OSN
Angelina Jolie naléhá na podporu libyjských uprchlíků v novém prohlášení vydaném ve středu (2. března).

Herečka a vyslanec dobré vůle UNHCR mluvila z Kábulu, Afghánistánu a sdílené, že ona se setkávala s uprchlíky , které bojuje o přežití.

"Jak jsme svědky této nejnovější krize odehrávající se v západní a severní Africe, je nezbytné, aby všechny strany respektovat základní práva osob žijících v ohrožení uprchnout do bezpečí - ať už civilistů v rozporu v jejich vlastní zemi nebo uprchlíků a žadatelů o azyl ulovené v novém konfliktů, "Angelina uvedl v prohlášení (přes TRH ). "Všichni se ptají, jestli jsou civilisté chráněny a ne poškozeny."

"S těmito novými vlnami povstání a konfliktů, je a nadále bude masivní nové vysídlení. Svět potřebuje k řešení tohoto okamžiku. Musíme dát lidem bezpečný průchod, evakuace v případě potřeby, a zajistit jim azyl. Nechceme se ohlédnout a zjistit jejich smrti jsou v našich rukách, "Angelina dodala.
."Vzhledem k tomu, světovou pozornost přesouvá na nejnovější uprchlické krize, musíme mít na paměti, že pokud nebudeme podporovat lidi v dlouhodobém horizontu, aby skutečně dostat zpátky na nohy - na krmení, přístřeší a vychovávat jejich rodiny, vydělávat na živobytí s důstojnost, a účastnit se smysluplným způsobem ve svých společnostech - uvidíme pokračující cyklus nestability a nové krize, "dodala.